De juiste persoon op de juiste plaats

In CDO-Newton begrijpen we goed hoe belangrijk een hecht team is van toegewijde en competente individuen die op een juiste manier kunnen omgaan met onze leerlingen. 
 

Rechtstreeks Contact

Via deze personeelspagina kan je achterhalen wie welke functieomschrijving heeft binnen onze school en kan je zo rechtstreeks contact maken met de persoon die je zoekt.
 

Nauwe samenwerking

We trachten de verschillende diensten zo nauw mogelijk met elkaar samen te laten werken zodat we de beste zorg kunnen bieden voor iedereen.
 

Steeds groeiende ondersteuning

Ook dit jaar is ons team versterkt met heel wat extra collega's om, ondanks de groei in leerlingenaantallen, steeds dicht te blijven staan bij onze leerlingen.
 

 

Directieteam

Directeur

Peter Dierendonck
directeur@cdo-newton.be

Adjunct Attitude & Waardevorming

Carmen Van Malderen
Adjunct@cdo-newton.be

Adjunct Pedagogisch 

Beleid

Sarah Massa
Adjunct@cdo-newton.be

 

Administratie

Diensthoofd directie- en leerlingensecretariaat

Mohamed Ben Ayad
mohamed.benayad@cdo-newton.be

Diensthoofd boekhouding

Veronique Van Duyse
veronique.vanduyse@cdo-newton.be

Medewerker administratie

Din Dierendonck
din.dierendonck@cdo-newton.be

 

Traject begeleiding

Diensthoofd Trajectbegeleiding

Hanifa Ben Ayad
hanifa.benayad@cdo-newton.be

Adjunct Diensthoofd Trajectbegeleiding

Neel Brokken
neel.brokken@cdo-newton.be

 

Verantwoordelijke Archimedes

Coördinator

Harde Sector

Geert Drieghe
geertdrieghe@cdo-newton.be

Medewerker

Zachte Sector

Saar De Wilde

saar.dewilde@cdo-newton.be

 

Leerlingen begeleiding

Diensthoofd Leerlingenbegeleiding

Freya Van Hecke
freya.vanhecke@cdo-newton.be

Medewerker Leerlingenbegeleiding

Elise Decruyenaere
elise.decruyenaere@cdo-newton.be

 

Leerkrachten Engels

Chloë De Baer Verantwoordelijke VOET

chloe.debaer@cdo-newton.be

 

Leerkrachten PAV

 

Leerkrachten BGV

Babs Hermans

Winkelbediende & Magazijnmedewerker
babs.hermans@cdo-newton.be

Annelies Caluwaerts

 Administratief Medewerker

annelies.caluwaerts@cdo-newton.be

Niels Vanderghinste

kok & Kelner 

 

niels.vanderghinste@cdo-newton.be

Annelynn Masson

 Begeleider in de Kinderopvang

annelynn.masson@cdo-newton.be

Katty Buyl

Haarzorg


katty.buyl@cdo-newton.be

Tom Cool

Pc-Technicus 

tom.cool@cdo-newton.be

Ronny De Bel

Carrosserie
ronny.debel@cdo-newton.be

Sam Christiaens

Fietsmecanicien
sam.christiaens@cdo-newton.be

Medewerker

Zachte Sector

Heidi Carden 

heidi.carden@cdo-newton.be

Medewerker

Zachte Sector

Marine Claus

carolien.vanwauwe@cdo-newton.be

Medewerker

Zachte Sector

Dorien Dams

dorien.dams@cdo-newton.be

Medewerker

Harde Sector

Sien Van Mieghem
sien.vanmieghem@cdo-newton.be

Infrastructuur

Verantwoordelijke

Karl Plaquet

karl.plaquet@cdo-newton.be

 

 

Taal Op School

Medewerker Leerlingenbegeleiding

Stephanie Kisz
stephanie.kisz@cdo-newton.be

Coördinator

Zachte Sector

Inez Raes

inez.raes@cdo-newton.be

Medewerker administratie

Evelien De Pauw
evelien.depauw@cdo-newton.be

Karl Plaquet

 Automecanicien

 I.V.

karl.plaquet@cdo-newton.be

Medewerker

Harde Sector 

Eline Felix 

eline.felix@cdo-newton.be

OUDERCONTACT

We geloven sterk in het oudercontact als beste vorm van communicatie. Hier vindt u onze kalender.

 

 

CONTACTFORMULIER

Hiernaast kan u ons contactformulier invullen. We zullen hierna zo spoedig mogelijk contact met u opnemen. 

 

 

E-MAIL

In het tabblad 'personeel' vindt u de e-mailadressen per personeelslid.

U kan ons ook bereiken via info@cdo-newton.be

 

 

TELEFONISCH

Tel - 0471 01 9000

Ma-Di-Don-Vri

8.30-12.00  -  13.00-17.00 

 

 

 

 

 

OF KOM EENS LANGS:

 

Campus Newton

Noordlaan 32 (ingang aan station)

of Slachthuisstraat 64 (ingang Slachthuisstraat)  

9100 SINT-NIKLAAS

 

Vestigingsplaats Archimedes

Breedstraat 194

9100 SINT-NIKLAAS​

CDO-Newton is een autonome school binnen Scholengroep 17. | V.U.: Peter Dierendonck  | Website development & design: tom.cool@cdo-newton.be.

Deze site maakt geen gebruik van tracking of marketing cookies en heeft als louter informatieve functie geen https verbinding nodig volgens de nieuwe GDPR / AVG regelgeving. 

Zend

Naam & Voornaam

Dit veld is vereist.​

Bedankt!

Het contactformulier is verzonden. We nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

E-mail of Tel.

Dit veld is vereist.​

Vraag of Opmerking

Dit veld is vereist.

 

Contact 

CDO-NEWTON

Autonoom Centrum voor Deeltijds Onderwijs Newton