De juiste persoon op de juiste plaats

In CDO-Newton begrijpen we goed hoe belangrijk een hecht team is van toegewijde en competente individuen die op een juiste manier kunnen omgaan met onze leerlingen. 
 

Rechtstreeks Contact

Via deze personeelspagina kan je achterhalen wie welke functieomschrijving heeft binnen onze school en kan je zo rechtstreeks contact maken met de persoon die je zoekt.
 

Nauwe samenwerking

We trachten de verschillende diensten zo nauw mogelijk met elkaar samen te laten werken zodat we de beste zorg kunnen bieden voor iedereen.
 

Steeds groeiende ondersteuning

Ook dit jaar is ons team versterkt met heel wat extra collega's om, ondanks de groei in leerlingenaantallen, steeds dicht te blijven staan bij onze leerlingen.
 

 

Directieteam

Directeur

Peter Dierendonck
directeur@cdo-newton.be

Adjunct Directeur

Donna Willaert
adjunct.directeur@cdo-newton.be

 

Team ADMIN 1

Beleidscoördinator

Mohamed Ben Ayad
mohamed.benayad@cdo-newton.be

Coördinator boekhouding

Veronique Van Duyse
veronique.vanduyse@cdo-newton.be

Medewerker administratie

Din Dierendonck
din.dierendonck@cdo-newton.be

 

Team Trajectbegeleiding

Teamverantwoordelijke trajectbegeleiding

Hanifa Ben Ayad
hanifa.benayad@cdo-newton.be

Trajectbegeleider
Zachte sector

Neel Brokken
neel.brokken@cdo-newton.be

Trajectbegeleider

Harde Sector

Geert Drieghe
geert.drieghe@cdo-newton.be

Trajectbegeleider

Harde Sector

Saar De Wilde

saar.dewilde@cdo-newton.be

 

Team Socio

Coördinator

Leerlingenbegeleiding

Freya Van Hecke
freya.vanhecke@cdo-newton.be

Medewerker Leerlingenbegeleiding

Elise Decruyenaere
elise.decruyenaere@cdo-newton.be

 

Leerkrachten Engels

Vakteamverantwoordelijke

Chloë De Baer 

chloe.debaer@cdo-newton.be

 

Leerkrachten PAV

Vakteamverantwoordelijke

Elyne Mortier
elyne.mortier@cdo-newton.be

 

Leerkrachten BGV

Winkelbediende & Magazijnmedewerker

Babs Hermans
babs.hermans@cdo-newton.be

Administratief Medewerker

Karolien Ott

karolien.ott@cdo-newton.be

Kok & Kelner
Katrien Baert 

katrien.baert@cdo-newton.be

Bouw & Hovenier

Erik Hermans
erik.hermans@cdo-newton.be

 Begeleider in de Kinderopvang

Annelynn Masson

annelynn.masson@cdo-newton.be

Haarzorg

Katty Buyl
katty.buyl@cdo-newton.be

Pc-technicus

ICT-Coördinator

Tom Cool 

tom.cool@cdo-newton.be

Carrosserie
Ronny De Bel
ronny.debel@cdo-newton.be

Fietsmecanicien & Onderhoudswerker Gebouwen
Sam Christiaens
sam.christiaens@cdo-newton.be

Trajectbegeleider

Zachte Sector

Britt Plum

britt.plum@cdo-newton.be

Trajectbegeleider

Zachte Sector

Dorien Dams

dorien.dams@cdo-newton.be

Coördinator

Harde Sector

Sien Van Mieghem
sien.vanmieghem@cdo-newton.be

Medewerker Leerlingenbegeleiding

Stephanie Kisz
stephanie.kisz@cdo-newton.be

Coördinator

Zachte Sector

Inez Raes

inez.raes@cdo-newton.be

Medewerker administratie

Evelien De Pauw
evelien.depauw@cdo-newton.be

Trajectbegeleider
Harde Sector 

Nikita Vannieuwenhoven 

nikita.vannieuwenhoven@cdo-newton.be

Attitude- en Waardevorming

Naoual Doudouh
naoual.doudouh@cdo-newton.be

Teamverantwoordelijke

Carmen Van Malderen


carmen.vanmalderen@cdo-newton.be

Trajectbegeleider
Zachte sector

Maxim Van Buijten
maxim.vanbuijten@cdo-newton.be

Medewerker Leerlingenbegeleiding

Iris Audenaert
iris.audenaert@cdo-newton.be

Medewerker administratie

Lynn Devos
lynn.devos@cdo-newton.be

Nederlands Op School 

Saskia Van den Branden

saskia.vandenbranden@cdo-newton.be


Verantwoordelijke

Winkelbediende

Heidi Carden 

heidi.carden@cdo-newton.be

 

Leerlingenbegeleiding

 

AWV - attitude- en Waardevorming

Teamverantwoordelijke

line De Roos
celine.deroos@cdo-newton.be

Medewerker 

Sarah Massa
sarah.massa@cdo-newton.be

Kwaliteitscoördinator

Annelies Caluwaerts
evelien.depauw@cdo-newton.be

Kwaliteitscoördinator

Dorien Linthout
dorien.linthout@cdo-newton.be

 

Team Pedagogisch Beleid

Haarzorg

Lotte Eggermont

ann.schoolmeesters@cdo-newton.be

Thuishulp
Sylvie De Vos

sylvie.devos@cdo-newton.be

 

Team Pedagogisch Beleid

Haarzorg

Ann Schoolmeesters

ann.schoolmeesters@cdo-newton.be

Campus 

Karl Plaquet
karl.plaquet@cdo-newton.be

Haarzorg

Ann Schoolmeesters
ann.schoolmeesters@cdo-newton.be

Haarzorg

Lotte Eggermont
lotte.eggermont@cdo-newton.be

Thuishulp
Sylvie Devos

sylvie.devos@cdo-newton.be

Archimedes
Sylvie Devos

sylvie.devos@cdo-newton.be

OUDERCONTACT

We geloven sterk in het oudercontact als beste vorm van communicatie. Hier vindt u onze kalender.

 

 

CONTACTFORMULIER

Hiernaast kan u ons contactformulier invullen. We zullen hierna zo spoedig mogelijk contact met u opnemen. 

 

 

E-MAIL

In het tabblad 'personeel' vindt u de e-mailadressen per personeelslid.

U kan ons ook bereiken via info@cdo-newton.be

 

 

TELEFONISCH

Tel - 0471 01 9000

Ma-Di-Don-Vri

8.30-12.00  -  13.00-17.00 

 

 

 

 

 

OF KOM EENS LANGS:

 

Campus Newton

Noordlaan 32 (ingang aan station)

of Slachthuisstraat 64 (ingang Slachthuisstraat)  

9100 SINT-NIKLAAS

 

Vestigingsplaats Archimedes

Breedstraat 194

9100 SINT-NIKLAAS​

CDO-Newton is een autonome school binnen Scholengroep 17. | V.U.: Peter Dierendonck  | Website development & design: tom.cool@cdo-newton.be.

Deze site maakt geen gebruik van tracking of marketing cookies en heeft als louter informatieve functie geen https verbinding nodig volgens de nieuwe GDPR / AVG regelgeving. 

Zend

Naam & Voornaam

Dit veld is vereist.​

Bedankt!

Het contactformulier is verzonden. We nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.

E-mail of Tel.

Dit veld is vereist.​

Vraag of Opmerking

Dit veld is vereist.

 

Contact 

CDO-NEWTON

Autonoom Centrum voor Deeltijds Onderwijs Newton